YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ARSLAN KELEŞ, TOBB BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLU ’NU MAKAMINDA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

10 Mart 2021 YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ARSLAN KELEŞ, TOBB BAŞKANI  RİFAT HİSARCIKLIOĞLU ’NU MAKAMINDA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ARSLAN KELEŞ, TOBB BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLU ’NU MAKAMINDA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

 Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş 9 Mart Salı günü TOBB Başkanı Sn; Rifat Hisarcıklıoğlu ’nu makamında ziyaret etti. Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş ziyarette ilçemiz sorun ve çözüm önerileri ile ilgili TOBB Başkanımıza detaylı bilgilendirme yaptı.

 

                Ereğli TSO önderliğinde Kdz Ereğli’ye 2. Organize Sanayi Bölgesinin açılabilme için Bakanlık nezdinde yapılması gereken çalışmalar, Kredi taleplerinde esnaf, tüccar ve sanayicimize bankaların zorluk çıkarmaları, Kdz Ereğli Gümrük yetkilerinin (Cam ithalatı)  arttırılması, Kdz Ereğli Galericiler Kooperatifinin içine 5. Noter açılması konusu , Marketler yasası, Defter tasdiki adı altında yıl sonlarında Muhasebeciler tarafından üyelerimizden yüksek ücret talep edilmesi ve Elektrik, Su, Doğalgaz faturasını ödeyemeyenleri kesintilere maruz kalabilecekleri konuları ile ilgili TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile detaylı görüşme yapılmıştır. İletilen taleplerin hepsi için oldukça olumlu mesajlar veren Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu tüm konuların takipçisi olacağını Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş’e iletmiştir.