Oda Başkanımız Arslan Keleş, beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen MÜSİAD Expo 2022 Ticaret Fuarına katıldı.

04 Kasım 2022 Oda Başkanımız Arslan Keleş, beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen MÜSİAD Expo 2022 Ticaret Fuarına katıldı.
Oda Başkanımız Arslan Keleş, beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen MÜSİAD Expo 2022 Ticaret Fuarına katıldı.

Oda Başkanımız Arslan Keleş, beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz Cem Gül, Ali Özkan, Meclis Üyelerimiz Numan Şen, Okan Duru ve Genel Sekreterimiz Gündüz Acar, Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen MÜSİAD Expo 2022 Ticaret Fuarına katıldı. MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdülkadir Çınar ile beraber, Kdz. Ereğli TSO oda üyeleri Çınar Boru, Tat Metal, Erdoğanlar Metal ve Güçbir Jeneratör’ün stantlarını gezen heyet, firmalara başarılar diledi.
Verimli bir fuar gezisi gerçekleştirdiklerini söyleyen oda Başkanımız Arslan Keleş, daveti ve başarılı çalışmalarından dolayı MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdulkadir Çınar’a teşekkür etti.
Başkanımız Keleş konuşmasında, “MÜSİAD Expo 2022 Ticaret Fuarında, Türkiye’nin ilk 500’ü içerisinde giren firmalarımızı ve sürekli gelişim göstererek büyüyen oda üyelerimizi ziyaret ettik. Çok gurur verici bir geziydi. Başarılı firmalar arasında şehrimizden firmaları görmek bizleri mutlu etti. Bizlerde ziyaret ederek, yanlarında olmak istedik. Fuarda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bizleri fuara davet ederek, burada bizlere eşlik eden Kdz. Ereğli MÜSİAD Şube Başkanımız Adbulkadir Çınar’a teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.


Fotoğraflar