TSO’dan Kdz. Ereğli için Ankara çıkartması

15 Haziran 2023 TSO’dan Kdz. Ereğli için Ankara çıkartması
TSO’dan Kdz. Ereğli için Ankara çıkartması

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetimi, Zonguldak Milletvekillerini ziyaret ederek, Kdz. Ereğli’nin sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin dosya sundu.
Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş beraberinde Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Çaygeç, Ali Özkan, Cem Gül ve Mete Yazıcı'dan oluşan heyet, Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı, Saffet Bozkurt ve Ahmet Çolakoğlu'nu ziyaret etti. Milletvekillerine ilçenin sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren bir dosya teslim eden heyet aynı zamanda, görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Ziyarete ilişkin açıklama yapan Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş; “Ziyaretimiz ilçe sorunlarının çözümüne ilişkin farkındalığı ve işbirliği amacını yansıtmaktadır. Milletvekillerimize sunduğumuz dosya, ilçedeki ekonomik ve ticari konuları ele almakta ve çözüm önerileri sunmaktadır. Bu dosyanın teslimi, ilçenin kalkınması ve gelişmesi için yerel ve ulusal düzeydeki paydaşlar arasında işbirliğinin önemini vurgulamaktadır. Aynı zamanda, ilçenin ekonomik büyümesini desteklemek ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için milletvekillerimizin desteğini talep ettik. İlçemizde çözüm bekleyen sorunların milletvekillerimizin desteği ile biran önce çözüme kavuşturmak niyetindeyiz. Kdz. Ereğli TSO olarak mücadelemiz ve çalışmalarımız bu yöndedir. Değerli milletvekillerimize yeni görevlerinde başarılar diler, güzel ağırlamalarından dolayı da teşekkür ederim” dedi.


Fotoğraflar