Kdz Ereğli Kadın Girişimciler Kurulu ile Kdz Ereğli Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır.

09 Ağustos 2023 Kdz Ereğli Kadın Girişimciler Kurulu ile Kdz Ereğli Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır.
Kdz Ereğli Kadın Girişimciler Kurulu ile Kdz Ereğli Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır.

Girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla, Odamız bünyesinde faaliyetlerini yürüten Kdz Ereğli Kadın Girişimciler Kurulu ile Kdz Ereğli Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır.

Başvurular https://girisimcilik.tobb.org.tr/ adresinden online olarak başlamış olup, 8 Eylül 2023 Cuma günü saat 17:00’ye kadar devam edecektir.

Kdz Ereğli Kadın Girişimciler Kurul üyeliği 20 kişi ve Kdz Ereğli Genç Girişimciler Kurul üyeliği 20 kişi ile sınırlı olacağından başvuruların ivedilikle gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir.

Kadın Girişimciler Kuruluna üye olabilmek için; ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya temsilcisi,

Genç Girişimciler Kuruluna üye olabilmek için; 40 yaşından gün almamış, ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya temsilcisi olması gerekmektedir.

Ayrıca, o ilde bulunan üniversite ya da yüksekokulda görev yapan akademisyenler ve girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri ile birlikte toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de kurul üyesi sayısının %20’sini aşmayacak şekilde kurul üyesi olabilmektedir.

İcra Komitesi seçimleri ise 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00-17:00 saatleri arasında fiziki olarak Kdz Ereğli Tso’da gerçekleştirilecektir.

https://girisimcilik.tobb.org.tr/  adresinden başvurularınızın yapılmasını rica eder, seçim sürecimizin hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

 

Saygılarımızla,

KDZ.EREĞLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI 

ARSLAN KELEŞ