BÖLGESEL DENEYİM PAYLAŞIM TOPLANTISI YAPILDI

06 Ağustos 2019 BÖLGESEL DENEYİM PAYLAŞIM TOPLANTISI YAPILDI


BÖLGESEL DENEYİM PAYLAŞIM TOPLANTISI YAPILDI
Batı Karadeniz Bölgesinde (TR 81) faaliyette bulunan Zonguldak TSO, Karabuk TSO, Bartin TSO, Safranbolu TSO, Devrek TSO, Çaycuma TSO, Eregli TSO, Alaplı TSO’nun Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumlularının katıldığı ‘’TR 81 Bölgesi Ticaret ve Sanayi Odaları Deneyim Paylaşım Toplantısı’ ’Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Ev Sahipliğini Bartın TSO’nun yaptığı toplantıda Bartın Genel Sekreteri Ahmet İncekara tüm misafirleri ile yakından ilgilendi. Oda Genel Sekreterlerinin ve Akreditasyon Sorumlularının TOBB Akreditasyon Sistemi iyi uygulamaları ve projeleri istişare edildi.
TR 81 Bölge Odaları Toplantısına Odamız adına Genel Sekreter Gündüz Acar ve Akreditasyon Sorumlusu Kubilay Arslangörür katılım sağladılar.
Oldukça verimli geçen toplantı da Akreditasyon Sistemi kapsamında Odaların yürüttüğü çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Ayrıca Odaların Denetimlerde dikkat etmeleri gereken maddeler üzerinde Oda Temsilcileri tarafından deneyimleri aktarıldı.